top of page

Hej, jestem Ala

cieszę się, że tu jesteś

DSC_0511-Edit.jpg
_DSC5612-Edit.jpg

poznaj mnie lepiej

Nazywam się Alicja Superson, pochodzę i mieszkam w Krakowie, jestem mamą, żoną, absolwentką Akademii Fotografii Dziecięcej i rozpiera mnie entuzjazm do życia.

 

Fotografia była w moim życiu od zawsze....Czekaj! To akurat nie o mnie :D

 

Na serio zajęłam się fotografią dwa lata temu. Wcześniej całe życie mnie fascynowała, ale wydawała się taka nieosiągalna i trudna, że nawet nie próbowałam. Wszystko się zmieniło, kiedy pojawiła się moja wielka fotograficzna motywacja - córka. I do tej pory powtarzam, że nic mnie tak nie motywuje żeby robić zdjęcia jak to, jak szybko dzieci rosną, zmieniają się, a my próbujemy je zapamiętać takimi jakie były.

 

Gdzieś kiedyś przeczytałam, że dziecko jest zawsze w idealnym wieku. Kiedy jest malutkie jest takie słodkie, kiedy zaczyna gadać jesteśmy pod takim ogromnym wrażeniem, kiedy staje się samodzielne jesteśmy tacy dumni. Każdy rok życia dziecka to niesamowita wartość do zapamiętania.

 

Ok, tyle o mojej motywacji. Jaka ja jestem? Energiczna, entuzjastyczna, gadatliwa. Życie i moja praca mnie jara i cieszę się na wszystkie nowe wyzwania. Takie też są moje sesje: spotykamy się w domu lub plenerze i start! Zaczynamy się bawić w najbardziej radosnym wydaniu. Gilgotamy, turlikamy, bujamy w kocu, podrzucamy w powietrze. Wierzę, że ta rodzinna radość jest najcenniejsza wśród rzeczy, które chcemy pamiętać.

 

Wykonuję sesje domowe i plenerowe w naturalny i niepozowany sposób. Są to sesje lifestyle - czyli takie, które mają odzwierciedlać Wasze relacje w autentyczny sposób, ale nie jest to surowy reportaż z życia. Oczywiście Wasze spacery czy siedzenie w domu nie wyglądają w ten sposób, że przez 1,5h się przytulacie czy tarzacie ze śmiechem po kanapie, bo lifestyle to taka esencja przygotowana specjalnie na pamiątkę. Mimo to stawiam na Wasze naturalne zachowanie i uwielbiam jak sami proponujecie ulubione zabawy.

 

Co mogę dla Ciebie zrobić? Rodzinną sesję domową lub plenerową lifestyle, sesję dziecięcą, sesję urodzinową Smash Cake (z tortem!), reportaż z Chrztu Świętego, reportaż z rodzinnych uroczystości (np urodzin, wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego), reportaż z Komunii Świętej.

 

Napisz do mnie i pogadajmy o Twojej sesji :) rozmowa jest całkowicie niezobowiązująca, a ja z przyjemnością odpowiem na wszystkie Twoje pytania i rozwieję wątpliwości.

Skontaktuj się

Dzięki za wiadomość!

  • Instagram
  • Facebook
535 576 112
 
bottom of page