Reportaż z Pierwszej Komunii Świętej

Pierwsza Komunia Święta to wydarzenie warte wyjątkowego upamiętnienia. Wybierz reportaż grupowy, w którym każde dziecko staje się najważniejszym bohaterem swojego wielkiego dnia, zaproś mnie do uwiecznienia Waszego przyjęcia komunijnego lub stwórzmy piękną sesję komunijną Twojego dziecka

Wybierz usługę

Fotograf na Komunię - jak go wybrać? Ile kosztuje reportaż grupowy z Komunii i co zawiera pakiet od fotografa? Na co zwrócić uwagę przy wyborze fotografa?

Reportaż z Pierwszej Komunii Świętej

Fotograf na Komunię kraków 2024, jak wybrac fotografa na komunię, cena pakiety ile zdjeć, reportaż grupowy, ile kosztuje fotograf na komunię, reportaż z komunii, sesja komunijna dla dziecka

Sesja komunijna

Fotograf na Komunię kraków 2024, jak wybrac fotografa na komunię, cena pakiety ile zdjeć, reportaż grupowy, ile kosztuje fotograf na komunię, reportaż z komunii, sesja komunijna dla dziecka

Reportaż z przyjęcia komunijnego

Grupowy reportaż z Pierwszej Komunii Świętej

Oferta grupowych reportaży jest zawsze przygotowana indywidualnie. Rodzice mogą zdecydować nie tylko o ilości zdjęć, ale też o formie ich oddania i produktach dodatkowych. 

Decydując się na reportaż z Pierwszej Komunii Świętej otrzymujesz:

  • indywidualny dobór oferty pod oczekiwania rodziców

  • każde dziecko otrzymuje wyselekcjonowane zdjęcia swoje i swojej rodziny oraz zdjęcia wspólne

  • zdjęcia rodzinne po ceremonii

  • możliwość zamówienia dodatkowego kompletu wydruków dla rodziny

  • zdjęcia oddane w najwyższej jakości: do wyboru cyfrowo, w formie wydruków lub albumów 

  • bezcenną pamiątkę z Waszego niepowtarzalnego wydarzenia, która zostanie z Wami na zawsze

“Pani fotograf wykonywała nam sesję komunijną. Współpraca przebiegała w bardzo milej atmosferze. Obecność fotografa nikogo nie krępowała z rodziny, każdy czuł się komfortowo. Zdjęcia wyszły przepiękne, zostały uchwycone ważne chwile z uroczystości. Z przyjemnością patrzy się za cały reportaż. Poza tym Pani fotograf jest bardzo miłą i ciepłą osobą, przy której każdy czuje się wspaniale. Gorąco polecam :)”

Małgorzata

“Ala uchwyciła na zdjęciach najpiękniejsze momenty z Pierwszej Komunii Świętej naszego syna. Naturalność i swoboda grały pierwsze skrzypce. Z serca polecamy!”

Gosia

Indywidualny reportaż z Pierwszej Komunii Świętej

Pakiety, które widzisz poniżej decydują o czasie, jaki spędzę z Tobą w dniu wydarzenia. Pamiętaj, że dodatkowe ujęcia możesz dokupić w każdym z nich już po obejrzeniu gotowych zdjęć. Terminy reportaży w maju są ograniczone

690 zł

1090 zł

Szukasz czegoś na miarę?

1690 zł

Sesja komunijna

Pakiety, które widzisz poniżej możesz zmienić w każdej chwili, również po obejrzeniu gotowych zdjęć. Zapoznaj się z nimi, ale bez stresu – zdecydujesz się kiedy będziesz widzieć końcowy rezultat!

W białym tygodniu możemy stworzyć również dodatkowe kadry z uczestnictwa we Mszy Świętej lub we wnętrzu kościoła.

450 zł

790 zł

Szukasz czegoś na miarę?

1490 zł

Często zadawane pytania

Jeśli tylko ma okna – to jak najbardziej! Nawet jeśli to kawalerka lub chcesz wykonać wszystkie zdjęcia w jednym pokoju. Najważniejsze dla sesji zdjęciowej w domu jest dostęp do naturalnego światła dziennego i Wasza obecność 🙂

Reportaż ma przede wszystkim odpowiadać Waszym, czyli rodziców, potrzebom. Możecie dowolnie określić ile zdjęć chcecie otrzymać (np 10 zdjęć dziecka + 200 zdjęć ogólnego reportażu), w jakiej formie zostaną wydrukowane (np. odbitki, albumy, fotoksiążki) oraz czy dodajemy do tego dodatkowe fotoprodukty (pudełka, pendrivy, wydruki w ramkach, dodatkowe komplety odbitek. 

Możemy ustalić też czy chcecie zdjęcia z prób lub Białego Tygodnia.

 Zwykle nie ma takiej możliwości, chociaż czasami się udaje. O tym, że Komunię obsługuję jedna firma mogą zadecydować rodzice, ksiądz z parafii lub sam główny fotograf. Są ku temu ważne powody: wielu fotografów może bardzo przeszkadzać dzieciom, księdzu i sobie nawzajem. Prywatnie można wtedy zamówić swojego fotografa na przygotowania, przyjęcie i sesję rodzinną po ceremonii.

Jeśli jednak ksiądz i fotograf grupowy nie zastrzegli sobie, że nie można mieć swojego fotografa wtedy możliwy jest indywidualny reportaż.

Idealnie będzie umówić się w Białym Tygodniu. Maj i czerwiec są idealnymi miesiacami do sesji plenerowych, a cała rodzina jest ciągle w Komunijnym klimacie 🙂 Możemy umówić się np. po Mszy Świętej w Białym Tygodniu.

Możesz wybrać termin z kalendarza, zadzwonić lub napisać do mnie w formularzu. We wszystkich przypadkach odezwę się do Ciebie, żeby ustalić szczegóły

W przypadku indywidualnego reportażu z Komunii tak, musisz z góry zdecydować na jaką część dnia się umawiamy. Ilość zdjęć zawsze będzie można powiększyć po obejrzeniu gotowych podczas wybierania.

Jeśli chodzi o reportaż grupowy z Pierwszej Komunii to cała oferta będzie dokładnie skrojona pod Wasze potrzeby i tych ustaleń się będziemy trzymać. Możemy ustalić, że niektóre fotoprodukty bęzie można dodatkowo dokupić i to jest ta możliwość modyfikacji pakietu już po usłudze.

W przypadku sesji komunijnej nie, o ostatecznej wielkości pakietu możesz zadecydować kiedy obejrzysz gotowe zdjęcia. Minimalnie umawiamy się zawsze na pakiet podstawowy, czyli 10 zdjęć. Zawsze możesz wybrać też ilość zdjęć pomiędzy pakietami dokupując pojedyńcze ujęcia

poznaj mnie lepiej