Sesja rodzinna w domu

Sesja zdjęciowa w domu to najbardziej intymny i komfortowy sposób na zatrzymanie wspomnień. Stworzymy rodzinne zdjęcia w luźnej atmosferze i zapiszemy Wasze domowe ciepło na zawsze. 


Moją specjalnością są naturalne kadry bez pozowania.

Na każdej sesji gwarantuję swobodę, zabawy dostosowane do wieku dzieci i tyle czasu ile trzeba 🙂

Ważne cechy sesji w domu:

Decydując się na tę usługę otrzymujesz:

  • konsultację przed sesją, aby najlepiej dopasować usługę do Twoich oczekiwań
    pomoc w wyborze stylizacji 

  • sesję zdjęciową, na której poprowadzę Was krok po kroku przez fotogeniczne zabawy – na luzie i bez stresu

  • możliwość wyboru najpiękniejszych kadrów z całej sesji

  • zdjęcia w formie najwyższej jakości wydruków na jedwabistym papierze fotograficznym w formacie, który będzie Ci odpowiadał

  • pliki cyfrowe w pełnej jakości 

  • prezent od serca, żebyście w pełni mogli cieszyć się efektami sesji

  • bezcenną pamiątkę z Waszej niepowtarzalnej relacji, która zostanie z Wami na zawsze

“Polecam rodzinną sesje zdjęciową 🙂 Ala jest zaangażowana i pełna pasji do tego co robi, Stworzyła dla nas dynamiczne, naturalne
i wzruszająco piękne zdjęcia! Dziękujemy!”

Magdalena

“Bardzo polecam sesje zdjęciowe u Ali 🙂 razem z rodziną mamy piękną pamiątkę z sesji w plenerze, a całość przebiegła sprawnie
i w przyjaznej atmosferze.”

agA

“Serdecznie polecam sesje zdjęciowe u Ali. Zdjęcia które otrzymaliśmy są przepiękne! Zachwyacam sie każdym jednym i nie mogę się nadziwić kiedy zdołała nas uchwycić w takich pięknych kadrach. Przed sesją w plenerze mąż był sceptycznie nastawiony do zdjęć, do zachowania dzieci, a my po prostu świetnie się bawiliśmy z czego mamy przepiękną pamiątkę”

oLGA

“Cudowna Pani Fotografka, wspaniała atmosfera podczas sesji, ciepło, luz i profesjonalizm w jednym!❤️ polecam z całego serca.”

aLEKSANDRA

Co zyskujesz?

Oprócz zdjęć oczywiście 😀 

Wersja cyfrowa w dwóch rozmiarach i piękne wydruki na jedwabistym papierze
zapakowane jak prezent, żeby moment otrzymania zdjęć był wyjątkowy
Konsultację telefoniczną przed sesją, na której odpowiem na wszystkie Twoje pytania
Bezpłatny dojazd do 30km od Krakowa
Bez limitu czasu - wszystko w Waszym tempie
Zabawa zamiast pozowania, tak żeby dzieci czuły się swobodnie

Zobacz jak może wyglądać Twoja sesja sesja rodzinna w domu

Pakiety

Pakiety, które widzisz poniżej możesz zmienić w każdej chwili, również po obejrzeniu gotowych zdjęć. Zapoznaj się z nimi, ale bez stresu – zdecydujesz się kiedy będziesz widzieć końcowy rezultat!

450 zł

790 zł

Szukasz czegoś na miarę?

1490 zł

Zobacz dostępne terminy

Sprawdź i zarezerwuj swoją niezapomnianą sesję

Często zadawane pytania

Jeśli tylko ma okna – to jak najbardziej! Nawet jeśli to kawalerka lub chcesz wykonać całą sesję w jednym pokoju. Najważniejsze dla sesji zdjęciowej w domu jest dostęp do naturalnego światła dziennego i Wasza obecność 🙂

Najlepsza pora do sesji lifestyle w domu jest wtedy, kiedy jest najjaśniej, więc sesję planujemy w w ciągu dniach w godzinach 10-14, a w lato 10-16.

Przede wszystkim pozytywnie się nastawić i opowiedzieć o mnie dzieciom 🙂 Warto, żeby Wasze stroje były w jednym stylu, a mieszkanie posprzątane. Więcej o sesji dowiesz się z tego artykułu. A jeśli szukasz dokładnych wskazówek zajrzyj tutaj i pobierz bezpłatnego e-booka o przebiegu sesji lifestylowej i checklistę, dzięki której o niczym nie zapomnisz przed sesją.

Czas trwania sesji lifestyle w domu zależy od Waszych indywidualnych potrzeb. Najczęściej sesja trwa od jednej do dwóch godzin. Na moich sesjach nie ma limitu czasu, więc możecie bez obaw zrobić sobie przerwę na karmienie czy przewijanie.

Moim zdaniem: nie ma lepszej 😀 Na sesji lifestyle możecie być całkowicie sobą, swobodnie się bawić, ale też spokojnie usiąść na kanapie czy łóżku i odpocząć. Jest odpowiednia dla dzieci w każdym wieku, również noworodków. W domu dzieci czują się bezpiecznie, a rodzice maja pod ręką całe zaplecze na każdy wypadek.

Jeśli dawno lub nigdy nie mieliście sesji zdjęciowej to jak najszybciej 😀  bo za rok dzieci będą zupełnie inne. Sesje w domu wykonuję przez cały rok.

Możesz wybrać termin z kalendarza, zadzwonić lub napisać do mnie w formularzu. We wszystkich przypadkach odezwę się do Ciebie, żeby ustalić szczegóły

Nie, o ostatecznej wielkości pakietu możesz zadecydować kiedy obejrzysz gotowe zdjęcia. Minimalnie umawiamy się zawsze na pakiet podstawowy, czyli 10 zdjęć. Zawsze możesz wybrać też ilość zdjęć pomiędzy pakietami dokupując pojedyńcze ujęcia