top of page
sesja domowa lifestyle sesja w domu kraków zielonki bibice zabierzów skała rodzinna sesja zdjęciowa naturalne zdjęcia w domu fotografi rodzinna sesja noworodkowa niemowlęca sesja świąteczna

sesja domowa lifestyle

NOWORODKOWA, RODZINNA, CIĄŻOWA

Wszystkie niezbędne inforamcje o sesji w domu zebrane dla Ciebie w jednym miejscu. Poznaj usługę, która najpiekniej upamiętni rodzinną codzienność i relacje między Wami na Waszym terytorium 

spis treści

1. Kiedy można wykonać sesję zdjęciową w domu?

2. Czy moje mieszkanie się nadaje na rodzinną sesję zdjęciową?

3. Co będziemy robić podczas sesji zdjęciowej w domu?

4. Jak się przygotować na domową sesję zdjęciową?

5. Jakie rodzaje sesji zdjęciowych można wykonać w domu?

6. Co to znaczy sesja lifestyle?

7. Ile kosztuje sesja zdjęciowa w domu?

8. Zalety sesji zdjęciowej w domu

9. Sprawdź ofertę sesji

sesja domowa lifestyle sesja w domu kraków zielonki bibice zabierzów skała rodzinna sesja zdjęciowa naturalne zdjęcia w domu fotografi rodzinna sesja świąteczna rodzeństwo brat i siostra niemowle

Cześć!

Nazywam się Ala Superson i tworzę naturalną fotografię rodzinną. Z radością, entuzjazmem i bez pozowania

Co mogę dla Ciebie zrobić? Rodzinną sesję domową lub plenerową lifestyle, sesję dziecięcą, sesję urodzinową Smash Cake (z tortem!), reportaż z Chrztu Świętego, reportaż z rodzinnych uroczystości, reportaż z Komunii Świętej.

 

Napisz do mnie i pogadajmy o Twojej sesji :) 

Alicja-42.jpg

Kiedy można wykonać sesję zdjęciową w domu?

Najwięcej sesji domowych wykonuję w chłodnych miesiącach roku od listopada do marca, ze względu na pogodę panującą na zewnątrz. W międzyczasie mamy magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia i idealną okazję aby wykonać świąteczną sesję zdjęciową. Jednak niektóre sesje, szczególnie sesja noworodkowa, odbywają się w Waszych domach cały rok, wtedy kiedy witacie malucha na świecie.

Ze względu na ograniczoną ilość światła sesje wykonuję w ciągu dnia w godzinach 10-16, a w zimie 10-14, czyli po prostu wtedy, kiedy jest najjaśniej. Godzinę sesji ustalamy zawsze indywidualnie, biorąc pod uwagę drzemki Waszych dzieci i na którą stronę świata macie okna.

Czy moje mieszkanie nadaje się na rodzinną sesję zdjęciową? 

Jeśli tylko ma okna - tak! Każde mieszkanie nadaje się do wykonania sesji zdjęciowej, jeśli tylko ma dostęp do naturalnego źródła światła. Na sesji nie korzystam z dodatkowych lamp błyskowych i bazuję na tym, co oferuje nam słoneczko :)

Oczywiście są mieszkania jaśniejsze i ciemniejsze, ale bez obaw. Dobrej jakości aparat radzi sobie w ciemnym pomieszczeniu. Z tego powodu mogę wykonywać też reportaże z Chrztu - kościoły są zwykle naprawde ciemne w porównaniu z mieszkaniami.

sesja domowa lifestyle sesja w domu kraków zielonki bibice zabierzów skała rodzinna sesja zdjęciowa naturalne zdjęcia w domu fotografi rodzinna sesja świąteczna pieczenie pierniczków mama uśmiecha się

Co będziemy robić podczas sesji zdjęciowej w domu?

Co będziemy chcieli!

 

A tak serio: moją misją jest tworzyć naturalne zdjęcia bez pozowania. Przez to na sesję przychodzę z zestawem fotogenicznych zabaw dla całej rodziny i słucham Waszych propozycji. Kiedy zajmujecie się sobą, przytulacie, łaskoczecie albo wspólnie ubieracie choinkę nie macie czasu na martwienie się o pozowanie, a na zdjęciach widać prawdziwe uśmiechy i Wasze relacje.

 

Jeśli chcecie zaproponować Waszą ulubioną rodzinną aktywność zawsze jestem chętna :)

sesja domowa lifestyle sesja w domu kraków zielonki bibice zabierzów skała rodzinna sesja zdjęciowa naturalne zdjęcia w domu fotografi rodzinna sesja świąteczna sesja noworodkowa

Jak się przygotować na domową sesję zdjęciową?

Przede wszystkim pozytywnie się nastawić i opowiedzieć o mnie dzieciom :) Gwarantuję, że będziemy się dobrze bawić i stanę na głowię, żeby nikt się nie stresował.

 

Kiedy już się dobrze nastawicie pomyślcie o ulubionych ubraniach. Warto, żeby Wasze stroje były w jednym stylu - jak jeansy to wszyscy jeansy, a jeśli elegancko to każdy - mały i duży - na elegancko. Polecam wybierać ubrania w stonowanych, zgaszonych kolorach i bez wyraźnych nadruków i wzorów, bo będą na zdjęciach trochę odwracać uwagę od Waszych twarzy.

A na koniec dom - musi być trochę posprzątany ;) Jeśli na wierzchu trzymacie na co dzień wiele przedmiotów użytkowych, to warto pomyśleć czy by ich się nie dało gdzieś schować. Oczywiście nie będziemy udawać, że nie macie czajnika, ale przedłużacze, ładowarki i listy do przeczytania spróbujcie wpakować do jakiejś szafy. Kierujcie się zasadą, żeby zostało to, co chcecie zapamiętać.

sesja domowa lifestyle sesja w domu kraków zielonki bibice zabierzów skała rodzinna sesja zdjęciowa naturalne zdjęcia w domu fotografi rodzinna

Jakie rodzaje sesji można wykonac w domu?

W domu możemy zrobić sesję rodzinną lifestyle, sesję urodzinową, reportaż z przygotowań do Chrztu, reportaż z ważnego dla Was wydarzenia np. jubileuszu

 

Sesja noworodkowa  aż się prosi o tło Waszego domu! Dzięki temu zapisujemy też wszystkie detale z pierwszego środowiska maluszka, ale też mamy spokój, ciszę i wszystkie niezbędne akcesoria pod ręką, co na pewno ujmuje trochę stresu.

Sesja świąteczna też tu pasuje najlepiej. Możecie zapamiętać prawdziwą atmosferę, Waszą choinkę, Wasze dekoracje świąteczne. Przy odrobinie szczęścia zapiszemy na zdjęciach nawet zapach pierników, które razem upieczemy :D 

Co to znaczy sesja lifestyle?

Sesja lifestyle ma odzwierciedlać Wasze relacje w autentyczny sposób, ale nie jest to surowy reportaż z życia. Oczywiście Wasze  siedzenie w domu nie wygląda w ten sposób, że przez 1,5h się przytulacie czy tarzacie ze śmiechem po kanapie, bo lifestyle to taka esencja przygotowana specjalnie na pamiątkę.

 

Mimo to stawiam na Wasze naturalne zachowanie i uwielbiam jak sami proponujecie ulubione zabawy. W przypadku sesji noworodkowych nie ustawiam i nie owijam maluszka (jest bezpieczny w Waszych rękach) a do sesji świątecznej nie przywożę ze sobą tła i scenki z rekwizytami.

sesja domowa lifestyle sesja w domu kraków zielonki bibice zabierzów skała rodzinna sesja zdjęciowa naturalne zdjęcia w domu fotografi rodzinna

Ile kosztuje sesja zdjęciowa w domu?

To ile kosztuje sesja zdjęciowa zależy w głównej mierze od wybranej ilości zdjęć. Oferta sesji domowych jest podzielona na 3 pakiety cenowe. Każdy kolejny pakiet zawiera jakieś bonusy i lepszą cenę za zdjęcie. 

Dobrą wiadomością jest to, że ostateczną wielkość pakietu, a więc też końcową cenę sesji, można wybrać już po obejrzeniu gotowych zdjęć do wyboru. Dzięki temu nie kupujesz kota w worku oraz masz pewność, że dostaniesz dokładnie te zdjęcia, które zachwyciły Cię najbardziej. W końcu w fotografii rodzinnej chodzi przede wszystkim o emocje, które zostają z Wami na zdjęciach na zawsze. Zawsze możecie liczyć na moją podpowiedź w wyborze, ale tylko Wy wiecie który uśmiech dziecka jest tym, który kochacie na co dzień.

Wszystkie pakiety i ceny sesji w plenerze znajdziesz klikając przycisk poniżej. Minimalny pakiet na jaki się umawiamy to pakiet podstawowy.

Zalety sesji zdjęciowej w domu

Sesja lifestyle w domu ma mnóstwo zalet! Najważniejsze z nich to:

 • Wasze wnętrza i styl życia uwieczniony w tle

 • Wasza garderoba, łazienka, kuchnia i przewijak tuż pod ręką

 • wszyscy czują się jak w domu :D

 • nie musicie nigdzie 

  dojeżdżać
 • macie zdjęcia Waszej choinki, którą sami ubieraliście, a nie pożyczonych 

  rekwizytów
 • zdjęcia są zupełnie niepowtarzalne

Wyobraź sobie jak za klika lat otwierasz album i wracasz do tego jak dzieci były małe, w sypialni stało łóżeczko, a tej kanapy to już nawet nie pamiętasz. Czas, który zatrzymasz teraz na zdjęciach będzie żywy za każdym razem kiedy po nie sięgniesz w przyszłości.

To co, stworzymy Wam pamiątkę?

bottom of page