top of page
ChrzestTymka-6.jpg

reportaż z Chrztu Świętego

Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć o fotografii Chrztu Świętego Twojego dziecka. Zapewnij sobie piękną pamiątkę z tego wydarzenia profesjonalnie i bez stresu

spis treści

1. Co obejmuje reportaż z Chrztu Świętego?

2. Czego oczekiwać od fotografa na Chrzest?

3. Jak przebiega współpraca z fotografem w dniu Chrztu Świętego?

4. Jak się przygotować do zdjęć?

5. Jakie fotoprodukty można zamówić?

6. Zalety wynajęcia fotografa na Chrzest

7. Ile kosztuje reportaż z Chrztu Świętego?

8. Sprawdź ofertę reportażu z Chrztu Świętego w Krakowie

fotograf na chrzest święty kraków zielonki fotograf na chrzciny bibice zabierzów chrzest dziecka zdjęcia z chrztu reportaż w kościele

Co obejmuje reportaż z Chrztu Świetego?

Reportaż może się składać z kilku elementów i ich wybór to zawsze Twoja decyzja.

Podstawowym i oczywiście najważniejszym elementem jest reportaż z ceremonii Chrztu Świętego. Do tego zawsze dołączam zdjęcia rodzinne przed kościołem. Dzięki temu nawet w podstawowym pakiecie masz zdjęcia z wszystkimi gośćmi.

Rozszerzając pakiet możesz wybrać czy chcesz zapisać dodatkowo przygotowania w domu przed Chrztem czy przyjęcie po uroczystości.

W największym pakiecie otrzymujesz kompleksowy reportaż zawierający wszystkie te elementy.

W każdym pakiecie oferuję dojazd na terenie Krakowa i okolic do 30 km bezpłatnie.

Czego oczekiwać od fotografa na Chrzest?

Przede wszystkim, żeby fotograf mógł w ogóle fotografować w obiektach sakralnych musi posiadać zezwolenie z kurii. Bez tego ksiądz proboszcz może od razu odmówić wykonywania zdjęć.

Dbając o to, żeby w dniu Chrztu nie było niemiłych niespodzianek zawsze pojawiam się w kościele przed datą Chrztu, sprawdzam układ i oświetlenie kościoła. Przy okazji odwiedzam kancelarię parafialną i przedstawiam się księdzu, żeby kojarzył mnie i wiedział, że mam zezwolenie.

A to co ostatecznie wpływa na Twoje zadowolenie z usługi to oczywiście umiejętności i doświadczenie. To możesz ocenić oglądając portfolio :)

fotograf na chrzest święty kraków zielonki fotograf na chrzciny bibice zabierzów chrzest dziecka zdjęcia z chrztu reportaż w kościele przygotowania w domu

Jak przebiega współpraca z fotografem w dniu Chrztu Świętego?

To kiedy się spotykamy zależy od wybranego pakietu. 

Zakładając, że skorzystasz z wszystkich usług pojawiam się w Twoim domu 1h przed wyjściem do kościoła. Fotografuję przygotowania i robimy mini sesję z domownikami.

Przed kościołem rozpoznaję Twoich gości i zapisuję na luzie Wasze zachwyty nad małym bohaterem imprezy. W trakcie mszy uchwycę na zdjęciach wszystkie najważniejsze momenty ceremonii bez zakłócania jej przebiegu. Po mszy jest czas na zdjęcia grupowe z gośćmi przed kościołem lub restauracją.

Na przyjęciu zostaję 1h do podania tortu. Fotografuję "z ukrycia" interakcje między gośćmi i detale imprezy.

fotograf na chrzest święty kraków zielonki fotograf na chrzciny bibice zabierzów chrzest dziecka zdjęcia z chrztu reportaż w kościele

Jak się przygotować do zdjęć w dniu Chrztu?

Założę się, że będziecie idealnie przygotowani :D W końcu eleganckie ubrania, fryzury i ewentualny makijaż zapewne są i tak w planie. 

Jeśli macie starsze dzieci dobrym pomysłem będzie im wytłumaczyć, że przyjdę i będę się kręcić z aparatem wśród rodziny. 

fotograf na chrzest święty kraków zielonki fotograf na chrzciny bibice zabierzów chrzest dziecka zdjęcia z chrztu reportaż w kościele

Jakie fotoprodukty można zamówić?

Z reportażu z Chrztu Świętego zawsze oddaję wybrane przez Ciebie zdjęcia i ich wydruki w wybranym przez Ciebie rozmiarze. Do wyboru jest wielkość 10x15 cm, 13x19 cm i 15x23 cm.

Oprócz tego polecam zapakować wspomnienia w przepiękny, spersonalizowany fotoalbum. Jest to bardzo trwały produkt o sztywnych lub półsztywnych kartach rozkładanych na płasko. Jego zaletą jest z całą pewnością to, że można go spokojnie oglądać z dzieckiem bez obaw o zniszczenie :)

Ponieważ często chcecie się podzielić swoimi pięknymi zdjęciami oferuję również zapakowanie dodatkowych kompletów zdjęć na prezent dla najbliższych.

Ile kosztuje reportaż z Chrztu Świętego?

To ile kosztuje reportaż z Chrztu Świętego zależy w głównej mierze od wybrane pakietu. Oferta reportażów jest podzielona na 3 pakiety. Jeśli podzielimy dzień Chrztu na 3 części - przygotowania, ceremonię i przyjęcie - to pakiet podstawowy zawiera reportaż z jednej części (ceremonii), pakiet powiększony zawiera 2 części, a pakiet premium wszystkie 3 części dnia. Większy pakiet to więcej czasu, kiedy jestem dla Was dostępna i więcej zdjęć z całego dnia.

W przypadku reportażu z Chrztu Świętego pakiet trzeba wybrać na samym początku, ponieważ od niego zależy, które części dnia dla Was sfotografuje. Ostateczne zdjęcia, które chcesz kupić wybierzesz samodzielnie z dużo większej puli obrobionych zdjęć do wyboru. Dzięki temu nie kupujesz kota w worku oraz masz pewność, że dostaniesz dokładnie te zdjęcia, które zachwyciły Cię najbardziej. W końcu w fotografii rodzinnej chodzi przede wszystkim o emocje, które zostają z Wami na zdjęciach na zawsze. Zawsze możecie liczyć na moją podpowiedź w wyborze, ale tylko Wy wiecie, które chwile tego dnia były dla Was najcenniejsze.

Wszystkie pakiety i ceny reportażu z Chrztu Świętego znajdziesz klikając przycisk poniżej.

Zalety wynajęcia fotografa na Chrzest

Przede wszystkim:

  • gwarancja zapisania wszystkich ważnych momentów

  • wspólne zdjęcia ze wszystkimi gośćmi 

  • na pewno będziesz na zdjęciach, a nie za aparatem/telefonem :D  

  • zapisana wyjątkowa atmosfera przygotowań i radosnego przyjęcia rodzinnego

  • rodzinna mini sesja gratis w pakiecie z przygotowaniami

Wyobraź sobie jak za klika lat otwierasz album i wracasz do tego jak malutkie było Twoje dziecko w dniu Chrztu. Rodzinny czas, który zatrzymasz teraz na zdjęciach będzie żywy za każdym razem kiedy po nie sięgniesz w przyszłości.

To co, stworzymy Wam pamiątkę?

fotograf na chrzest święty kraków zielonki fotograf na chrzciny bibice zabierzów chrzest dziecka zdjęcia z chrztu reportaż w kościele przygotowania w domu
bottom of page